Sestava

Jonáš

Jonáš(zpěv, texty, trochu kytara)

Lyrik, anglofil a náruživý literární konzument i tvůrce, jehož telefonní adresář v mimozemšťanech vytváří dojem, že Země je z 80 % obývaná dívkami pod dvacet. Hraje si také na saxofon, ale v Teddy Beer Honzovými slovy „ne dřív, než z něho vyexuje vrchovatou dvanáctku“. Ze sluchátek se mu ozývá obvykle ten typ zvuků, proti kterým se stavaři naopak sluchátky brání. Poté, co se s ním K. H. Mácha setkal na interdimenzionálním setkání mladých rozervanců EMOcon '06, se stal předobrazem jeho postavy Viléma. Destrukce je jeho druhým jménem.

Honza

Honza(kytara, zpěv, hudba)

Na pódiu dle vlastního názoru statický, v soukromí velmi dynamický kytarista, lakrosový brankář a muž, který zřídkakdy a nerad prohrává. Nástroj, který rozeznívá už řadu let, je vpravdě vábničkou na děvčata, proto jej užívá i k jejich odpalování (v loňské sezoně zaznamenal několik homerunů). Když ho zastihne hlad, stává se nepoužitelným. Je čistotný, vhodný do rodiny s dětmi.

Pól

Pól(baskytara)

Pól může být rád, že mu Honza podal do rukou baskytaru, jinak by dnes hrál se stejnou samozřejmostí třeba na xylofon. Svůj pavoučí genom uplatňuje jak při šplhání po bizarních stěnách, tak i na zkouškách, kde si instinktivně sedá s nástrojem do rohu, obvykle horního. Poté, co policie rozprášila jeho kapelu Angry Souls, pochopil ve vazbě nezbytnost tržních mechanismů a nyní je v Teddy Beer pokladníkem. Díky jeho magnetickému jménu se k němu často natahují ručičky, obvykle však střelky. Je tak trochu šikula.

Tomáš

Tomáš(bicí)

Bubeník, jehož srdeční arytmie prostupuje pažemi až na styčné plochy s nástrojem, kde vytváří roztodivnou glockenspiel. Současně se věnuje témuž ve formaci Kedluband, která není českou bluegrassovou kapelou, jak tvrdí pan Google. V rejstříku má celých pět rytmů – podle Wikipedie má méně už jenom strakapoud prostřední.

Bývalí členové, odpadlíci, zrádci a vyděděnci

(texty zůstaly ve znění z doby aktivního působení v kapele)

Arnaud [arno:d]

Arnaud(zpěv, kytara, flétna, texty)

Charismatický trubadúr kráčící Evropou, který za sebou rozsévá kapely jak obilná zrna. Do vlasti se prý vrátí po žních. Těžiště jeho zpěvu je zasazeno o trochu níž, než jsou hlasivky, bije však pravidelně a odhodlaně. Doma se chystá na profesi učitele hudby – věřme, že Francie je země, kde kariéra ve školství není oxymoron…

Ondra

Ondra(baskytara)

Když mu jeho plnoletý syn Honza oznámil, že hraje v hudební skupině po zakouřených klubech a pochybných podnicích, neváhal ani okamžik a nyní v kapele drží basu a stráží morálku jejích slávou popletených členů. Krom toho je umělcem fšeho druhu a členem Janis Joplin Revivalu. Přes toto úctyhodné curriculum vitae se neopomene po každé písni vyplísnit a v soukromí pak i zmrskat důtkami.

Martin

Martin(baskytara)

Přítel hlubokých tónu a o nic mělčích výstřihů. Nebýt tělesných dispozic, mohl by být nazýván benjamínkem. Trpí typickými příznaky baskytaristidy, na kterou světová medicína bohužel ještě nenašla lék. Jeho bydliště na Lukách se nachází již v sousedním časovém pásmu. V mládí zpřeraženou čelist mu ošetřující lékař zafixoval do věčném úsměvu.

kapelník: Honza | webmaster: Tomáš | webdesign: Jidash